Strona Internetowa Klanu SpeedHunters
Jest to forum stworzone dla klanu SpeedHunters do gry S.K.I.L.L Special Force 2

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-18 20:41:50

DSTRicko
Administrator
Dołączył: 2016-02-17
Liczba postów: 7
Windows 7Opera 35.0.2066.68

Informacje ogólne

Razem z Happy'm szukaliśmy dobrego klanu gdzie będą ogar ludzie oraz "władza" będzie sprawiedliwa i ogarnięta. Gdy on zaczynał swoją przygodę ja byłem w pewnym klanie, którego nazwy nie wymienię aby nie było, że celowo obrażam. Happy został przyjęty do tego klanu lecz okazał się być lepszy od lidera i ten postanowił się go pozbyć tłumacząc się, że ten ma hack'i (debilizm). Ja sam odszedłem, ponieważ nie mogłem na to patrzyć..  Znaleźliśmy inny klan gdzie wydawało się być lepiej lecz tym razem byli ogar ludzie a zastępca w ch*j zje**any. Długo myśleliśmy co zrobić, aż wpadłem na pomysł założenia naszego własnego klanu i tak oto powstał SPEEDHUNTERS! Stworzyliśmy klan, do którego chcieliśmy należeć. Klan, w którym nikt nie będzie nas zmuszał do grania CW ani nam rozkazywał. Jedyne co wymagamy w naszym klanie to komunikator głosowy TS3 oraz kulturę osobistą. Nic więcej nam nie trzeba! To ma być zwykła przyjemna gra w ekipie a nie udawanie, że jest się ważne granie CW. Od czasu do czasu można zagrać 1-2 CW (no chyba, że jest więcej osób chętnych) ale tak to gramy na luzie i się nie wyzywamy. Jeśli szukasz klanu, w którym chcesz się pośmiać i dobrze bawić to trafiłeś pod właściwy adres! Zapraszamy wszystkich ludzi, którzy mają ochotę do nas dołączyć.
             

[N]: Co trzeba zrobić aby do was dołączyć?
[A]: To proste, wystarczy napisać podanie w grze wyszukując naszą nazwę klanu (SpeedHunters) lub przyjść do nas na TS.
[N]: Kto jest założycielem klanu?
[A]: Założycielem jest DSTRicko, w grze można go znaleźć pod nickiem zdzisiu2, natomiast jego zastępcą jest Happy w grze można go znaleźć pod nickiem ♥I♥G♥G♥Y♥
[N]: Pod jakim adresem IP można was znaleźć na TS3?
[A]: Nasz adres IP to  188.68.238.59 Jednak nie jest to nasz TS.

                                                           
N - Nowy gracz
A - Administrator

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot